Hakkımızda

KATİPOĞLU İNŞAAT MÜHENDİSLİK


Firmamız 1970 yılından itibaren inşaat sektörü başta olmak üzere Dış Cephe Kaplama, Pvc Doğrama, Alüminyum ve Alüminyum Giydirme Cephe alanlarında faaliyet göstermektedir. İnşaat projeleri, Cephe Tasarımı ve Isı Yalıtım ana faaliyet konularımızın başında gelmektedir.
Firmamız, kuruluşundan bugüne kadar geçen süre zarfında maliyet, süre ve kalite anlayışını, sağlık, güvenlik ve çevre politikamız çerçevesinde daima üst seviyede birleştirmeyi başarmıştır.
Katipoğlu İnşaat olarak odak noktamız olan ilke ve amaçlarımız: değişen müşteri beklentilerine hızlı yanıt vererek gereken iyileştirmeleri kısa süre içerisinde gerçekleştirmek ve faaliyetlerimizin etkinliğinin sürmesini sağlamak, Kaliteli hizmet sunabilmenin sadece bizim kalitemiz ile sınırlı olmayacağını biliyor ve kaliteli hizmet sunabilmek için tedarikçi ve taşeronlarımızın da kalitelerini yükseltmeyi amaç ediniyoruz.

Misyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, ulusal ve uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Vizyonumuz
Ülkemizin mühendislik, inşaat ve proje yönetiminde ulusal ve uluslararası pazarda söz sahibi, bilgi üreten, bilgi paylaşan, rekabet edebilen bir inşaat firması olarak, büyük ve kapsamlı projelere imza atmak.